Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Bezpieczne płatności

W naszym sklepie udostępniamy dla Twojej wygody różne sposoby płatności za złożone zamówienie. Możesz za nie zapłacić przy odbiorze listonoszowi/kurierowi (płatność za pobraniem) lub z góry - przelewem. Poniżej dokładnie opisujemy poszczególne sposoby płatności.

 

Płatność przy odbiorze

Wybierając płatność przy odbiorze za złożone zamówienie zapłacisz bezpośrednio listonoszowi lub kurierowi podczas odbierania paczki. Jest to najłatwiejsza forma płatności, lecz z racji na dodatkowe koszty pobrania wysyłka jest droższa niż przy płatności z góry. No i pamiętaj proszę, żeby mieć odliczoną gotówkę, bo listonosz czy kurier rzadko mają drobne.

Gotówką możesz też zapłacić przy odbiorze w naszym magazynie w Zielonej Górze na ul. Moniuszki 16. 

 

Przelew bankowy

Płacąc przelewem na nasze konto bankowe oszczędzasz na kosztach wysyłki. Poniżej znajdują się dane do przelewu:

PRZYSTAŃ GIER

nr konta: 
88 1140 2004 0000 3602 7694 6774 (mBank)

ul. Bora-Komorowskiego 25/10

66-400 Gorzów Wielkopolski

Pamiętaj, żeby w tytule przelewu podać numer Twojego zamówienia.

Dane te otrzymasz również w mailu z potwierdzeniem Twojego zamówienia. Znajdziesz tam także dokładne podsumowanie zamówienia i kwotę, jaką należy przelać. 

Jeśli zależy Ci na czasie, to po dokonaniu płatności przyślij nam mailowo potwierdzenie dokonania przelewu w formacie PDF (większość banków generuje je od ręki, na życzenie). Dzięki temu paczka do Ciebie będzie miała szansę zostać wysłana jeszcze tego samego dnia. 
 

Przelewy24

W naszym sklepie możesz bezpiecznie płacić przelewem z jednego z wielu banków obsługiwanych przez s3rwis przelewy24.pl. 

System Przelewy24 umożliwia zapłatę przy pomocy ponad 100 kanałów płatności! Przelewy można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany/a na stronę serwisu przelewy24.pl, gdzie możesz wybrać przelew z jednego z wielu banków (w tym popularnych banków internetowych: Inteligo i mBanku, itd.) lub zapłacić kartą kredytową (proces weryfikacji płatności kartą kredytową może trwać do 24h co wpływa na czas realizacji zamówienia). 

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.