Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Dominion: Złoty Wiek Zobacz większe

Dominion: Złoty Wiek

Nowy produkt

Dodatek do szeroko nagradzanej strategicznej gry karcianej

Więcej szczegółów

119,99 zł brutto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Opis

Liczba graczy: od 2 do 4 osób
Wiek graczy: 13+
Czas gry: ok. 30 min.

Więcej informacji

Dominion: Złoty Wiek

Kochane pieniążki… Ach, nic tak człowieka nie wzrusza, jak pełen trzos. Zwłaszcza jeżeli trzos należy do ciebie, nie do innych. Nie liczy się też trzos leżący na ulicy, po którego wystarczy się schylić. Już się nachylałeś. Powiedzmy to sobie szczerze, życie cię rozpieszcza.

Jeszcze 10 lat temu uprawiałeś własny ogródek… i to  w lichym kapeluszu. Dziś – twoje królestwo sięga od morza do morza, a twój ogródek jest największy na ziemi. Oprócz tego posiadasz najmniejszego psa świata i własny pomnik, w skali 1:1, zrobiony z szarlotki. Oczywiście, nie można kupić czyjejś miłości… ale można kupić zazdrość, czyjś gniew i wypełnić tą dziwną pustkę w sobie… Zresztą, nieważne –  znów masz problemy: kolejny raz musisz dać nauczkę swoim ambitnym sąsiadom. Zrób to na bogato.

Złoty Wiek to rozszerzenie do Dominiona, najpopularniejszej gry o budowaniu talii. Zawiera 25 nowych kart Królestwa oraz 2 nowe karty bazowe – Platynę będącą kartą Skarbu i Kolonię będącą kartą zwycięstwa.

Nowa jakość rozgrywki:
Karty z dodatku Dominion: Złoty Wiek wprowadzają do rozgrywki zupełnie nowe rozwiązania – tematyką dodatku jest bogactwo. W grze znajdują się m.in. karty Skarbu posiadające umiejętności, karty współgrające z podstawowymi kartami Skarbu i potężne, drogie karty.
 
Dodatek w pełni kompatybilny z podstawową wersją Dominiona oraz ze wszystkimi dodatkami! Produkt nie jest samodzielną grą, do jego używania potrzebna jest podstawowa wersja gry Dominion lub Dominion: Intryga.

Zawartość pudełka

  • 8 żetonów monet
  • 31 żetonów punktów zwycięstwa
  • 9 podkładek
  • 25 Separatorów
  • 1 pusta karta
  • 12 kart Kolonii
  • 12 kart Platyny
  • Po 10 kart: Banku, Biskupa, Domokrążcy, Kamieniołomu, Kontrabandy, Kredytu, Kroci, Królewskiej pieczęci, Miasta, Mincerza, Modernizacji, Monumentu, Motłochu, Naciągaczy, Płatnerza, Rachuby, Rady królewskiej, Składnicy, Strażnicy, Szarlatana, Szlaku handlowego, Talizmanu, Wielkiego targu, Wioski rybackiej, Złotego interesu

Razem 300 kart, w tym 250 kart Królestwa.

Produkty powiązane