Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Splendor: Miasta

Nowy produkt

Aż cztery rozszerzenia do podstawowej edycji Splendoru!

Więcej szczegółów

89,89 zł brutto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Opis

Liczba graczy: 2-4
Wiek graczy: 10+
Czas gry: około 30 min.

Więcej informacji

Przed Wami cztery rozszerzenia do podstawowej edycji Splendoru. Każde z nich jest niezależnym dodatkiem. Każdy dodatek wprowadza całą gamę modyfikacji! Przekonaj się na własnej skórze, który wariant okaże się być Twoim ulubionym!  

  1. Pierwsze rozszerzenie Miasta wprowadza płytki miast na miejsce płytek arystokratów i dodatkowo zwiększa stopień rywalizacji między graczami.
  2. Drugie rozszerzenie Placówki Handlowe to plansza gracza, na której odblokowujemy specjalne moce wraz z rozwojem naszych włości.
  3. Trzeci dodatek Orient to całkowicie nowy zestaw kart rozwoju, które wprowadzają do gry zupełnie nowe strategie.
  4. Czwarte rozszerzenie Twierdze wprowadza do gry znaczniki, które służą zarówno do spowalniania działań przeciwników, jak i przyspieszania własnych poczynań.

Splendor: Miasta to rozszerzenie do dynamicznej i uzależniającej gry w zbieranie zasobów na kartach i żetonach. Wcielanie się w renesansowych kupców będzie jeszcze bardziej pasjonujące dzięki czterem fascynującym modułom, które skierują rozgrywkę na nowe tory!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Splendor.

Zawartość pudełka:

  • płytka pierwszego gracza
  • 7 dwustronnych płytek miast
  • plansza "Szlak do Orientu"
  • 20 herbów
  • 30 kart rozwoju Orientu
  • 12 twierdz

Produkty powiązane