Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Red7 (edycja polska)

Nowy produkt

Wygrywasz albo odpadasz!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

28,99 zł brutto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Opis

Liczba graczy: od 2 do 4 osób
Wiek graczy: 9+
Czas gry: ok. 10 minut

Więcej informacji

Wielka mała gra!

Red 7 to gra fenomen - w 49 kartach i banalnych zasadach zaklęta została nieskończona liczba kombinacji zapewniających ogromną "żywotność" gry.

Gra posiada aż trzy warianty rozgrywki. Najprostszy, obejmujący jedno rozdanie zapewnia szybką, około 10-minutową rozgrywkę doskonałą do zaznajomienia się z regułami rozgrywki lub jako błyskawiczny przerywnik do zagrania w wolnej chwili.

Wariant gry na punkty dzięki dodaniu dwóch prostych zasad wymaga od graczy dodatkowo umiejętności przewidywania i szacowania ryzyka. W tym wariancie rozgrywka składać się będzie z kilku rozdań.

Wariant zaawansowany dodaje kartom umiejętności specjalne, które niesamowicie zwiększają pulę możliwych zagrań. Umiejętności specjalne można wykorzystać zarówno wraz z podstawowym wariantem, jak i w grze na punkty.

Na koniec swojego ruchu (swojej tury) musisz wygrywać. Jeśli nie jesteś liderem, odpadasz. Ostatecznym zwycięzcą partii (lub jednej z rund przy grze na punkty) jest ten, kto jako jedyny pozostanie w grze. WYGRYWASZ, gdy NA KOŃCU SWOJEJ TURY posiadasz w swojej PALECIE (tj. rozłożonych przed Tobą kartach) najwięcej kart spełniających regułę obecnie obowiązującą w grze. Np. przy regule LICZBY PARZYSTE, posiadasz najwięcej kart z liczbami parzystymi.


Red 7 trafi w gusta:

  •     graczy szukających w grach niebanalnych rozwiązań mechanicznych,
  •     osób poszukujących gry prostej w zasadach i jednocześnie niebanalnej intelektualnie,
  •     wielbicieli niewielkich rozmiarowo gier, które można zabrać ze sobą wszędzie.


Zawartość pudełka:

  •     49 kart
  •     instrukcja

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: