Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Fauna (druga edycja)

Nowy produkt

Wyjątkowa gra dla całej rodziny! Proste zasady i aż 360 gatunków zwierząt!

Więcej szczegółów

104,90 zł brutto

-35,00 zł

139,90 zł brutto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Opis

Liczba graczy: 2-6
Wiek graczy: 10+
Czas gry: 45-60 minut

Więcej informacji

Fauna to wyjątkowa gra rodzinna - zadaniem graczy jest zgadywanie jaką wagę / długość mają różne egzotyczne zwierzęta oraz jakie obszary zamieszkują. W pudełku znajdują się duże karty z ilustracjami 360 ssaków, ptaków, gadów i płazów, duża kolorowa plansza z mapą świata i znaczniki graczy.

 

Grze towarzyszy dużo śmiechu i zgadywania typu, kto wie, gdzie żyje to ptaszysko. Jedni stawiają na Amerykę a inni na Afrykę a ja myślałem, że w Australii. W związku z Fauną mam jedno generalne wrażenie – dobra zabawa.

 

Robert ‘Draco’ Buciak
recenzja w serwisie GamesFanatic.pl

 

W grze występują dwa rodzaje zwierząt - łatwiejsze i trudniejsze. Jednak nawet te łatwiejsze będą stanowić nie lada wyzwanie - z pewnością nie każdy wie gdzie żyje Salamandra czarna (Salamandra atra) czy ile waży Żaba rycząca (Rana catesbeiana)!

 

Gra została nominowana do prestiżowej nagrody Spiel Des Jahres 2009, otrzymała wyróżnienie Gra Numeru w numerze #15 Świata Gier Planszowych oraz została nominowana do nagrody Gra Roku 2011 w Polsce.

Fauna jest także rekomendowana przez Ogród Zoologiczny w Gdańsku!

ZAWARTOŚĆ:

  • plansza do gry
  • 180 dwustronnych kart zwierząt
  • 42 znaczniki odpowiedzi
  • 30 czarnych znaczników prawidłowych odpowiedzi
  • kartonowe pudełko na karty zwierząt
  • lew gracza rozpoczynającego
  • instrukcja