Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Terraformacja Marsa (edycja gra roku)

Nowy produkt

Zmień Marsa w planetę przyjazną ludziom!

Więcej szczegółów

110,00 zł brutto

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Dodaj do listy życzeń

Opis

Liczba graczy: 1-5
Wiek graczy: 12+
Czas gry: 90-120 minut

Więcej informacji

Terraformacja Marsa - obwieszczenie

Ludzkość rozpoczęła ekspansję w Układzie Słonecznym. Na Marsie założono już kilka niewielkich kolonii. Ich mieszkańcy są odgrodzeni od naturalnego środowiska straszliwie zimnej, suchej i niemal pozbawionej atmosfery planety.

Zwiększenie odsetka imigracji z Ziemi wymaga terraformacji Marsa, czyli przekształcenia jego środowiska tak, aby ludzie mogli w nim przeżyć bez sprzętu ochronnego i aby zminimalizować śmiertelność w wyniku drobnych wypadków. W związku z tym Rząd Ziemi zdecydował się wesprzeć każdą organizację, która przyczyni się do tego wiekopomnego dzieła.

Hojne dofinansowanie przyciąga gigantyczne korporacje, które pragną zwiększyć swój udział w rynku i stać się najbardziej wpływowymi podmiotami realizującymi projekt terraformacji. Ujarzmienie Czerwonej Planety to dla wielu szansa na oszałamiający sukces.

Gra została laureatem konkursu Gra Roku 2017 w kategorii: 

Gra Roku Zaawansowana oraz Nagroda Główna.

Nagroda Gra Roku 2017

Zawartość pudełka:

  • instrukcja
  • plansza
  • 5 planszy graczy
  • 233 karty
  • 400 znaczników
  • 80 kafelków

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: